Sepetim ( 0 )
Çetintaş Ankastre Ocak
23.05.2017
Çetintaş ankastre ocak, ankastre set içerisinde bulunan ve set üstü ocakların ankastrede kullanılmasıdır. Ankastre ocak kullanım ve imalatına göre bölümlere ayrılabilir.

Çetintaş Ankastre Ocak

         Çetintaş ankastre ocak, ankastre set içerisinde bulunan ve set üstü ocakların ankastrede kullanılmasıdır. Ankastre ocak kullanım ve imalatına göre bölümlere ayrılabilir.

·        2 gözlü ocak

·        3 gözü gazlı ocak

·        4 gözü gazlı ocak

·        5 gözü gazlı ocak

·        4 gözlü 3 gözü gazlı tek gözü elektrikli ocak

·        6 gözlü ocak pek kullanılmamaktadır.

 

         Çetintaş Ankastre ocak ve ankastre setler ilerleyen zamanlarda daha farklı modellerde çıkmasıda kuvvetli ihtimaldir. Cam ocak kullanımına başlanması tüketici tarafından sorun yaşarmıyız sorusunu akıllara getirmiştir. Fakat kullanılan camlar 6 lık, 7 lik, 8 lik camlardır ve sıcağa dayanıklı imal edilmektedir. Cam ocağın kırılması için kuvvetli bir darbe ile karşılaşması gerekir. Sıcak ve ısınmadan dolayı kesin olarak kırılmaz olarak adlandıramayız. Fabrikasyon hatası olarak gelebilir, bu şekilde geldiğinde de fabrika genelde değişimi yapabilir. Ankastrede görünümü güzelleştiren ocak ve davlumbazdır. Ocak ve davlumbaz görsel olarak daha çok tercihleri etkilemektedir. Genelde hanımefendiler ankastre konusunda seçim yapmaktadır. Bazı durumlarda özel tasarımlar için mimar destekleri alındığı da görülmüştür. Ankastre bina yapımlarının öncesinde, projeler içerisinde yer alarak, mimarlar çizimlerinde bunu dikkate alabilir. Böyle olduğunda mimari olarak ev içi tasarımlarda güzel görünümler ile karşılaşabilirsiniz. İç tasarımlar evler için dış tasarımlar kadar önemlidir. Mutfak tüm ailelerin salondan sonra en çok zaman geçirilen yeridir. Hanımefendiler yemeklerini yaparken görsel ve efektif mutfakları sevmektedir. Çok farklı ve çeşitlerde modernize edebilme imkanı olduğu için genelde ankastre tercihi günümüzde artmaktadır. Ankastre set, ocak, davlumbaz ve fırın varyasyonlar içerisinde değişiklik yapılarak kullanılmaktadır. Genelde mutfak renginin tersi renginde tercih edilmekte ve satın alımı gerçekleşmektedir. 2017 yılında tercih edilen renk beyazdır.

Bunu satış rakamlarımız ile belirlemekte ve araştırarak sizlere sunmaktayız. Teknolojinin getirmiş olduğu yeniliklere adaptasyon süremiz gerçekten kısadır. Teknolojik yenilikleri takip ederek belirli noktalara çabuk olarak ulaşıyoruz. Her bütçeye uygun olarak tasarlanan ankastre toplumun her kesimine hitap etmektedir. Fiyatları internet ortamında araştıran kişi sayısı her geçen gün artmaktadır. Ürün yelpazeleri satın alımı yapan müşterileri hedef almaktadır. Müşterilerin isteklerine duyarsız kalmak söz konusu bile olamaz. Bu şekilde davranış firmaların kendilerine yapabilecekleri en büyük kötülüktür. Bir sonraki makalemde görüşmek dileğiyle…