Sepetim ( 0 )
Çetintaş Ankastre Ocak
01.06.2017
Çetintaş ankastre ocaklar fırınlar, günümüzde eski sistem ocakların yerlerini ankastre ocaklar almaya başladı. Daha önceleri sadece 2 veya 4 gözlü olarak standart şekilde kullanıcıların beğenisine sunulan ocaklar sadece yemek pişirme ve ısıtma gibi alt amaca yönelik üretiliyordu.

Çetintaş Ankastre Ocak

 

Çetintaş ankastre ocaklar fırınlar, günümüzde eski sistem ocakların yerlerini ankastre ocaklar almaya başladı. Daha önceleri sadece 2 veya 4 gözlü olarak standart şekilde kullanıcıların beğenisine sunulan ocaklar sadece yemek pişirme ve ısıtma gibi alt amaca yönelik üretiliyordu.Şimdiki zamanlarda ise özellikle Çetintaş ankastre ocaklar farklı renk seçenekleri ve özellikleri ile hem mutfakta şıklık sağlarken hem de gelişmiş özellikleriyle farklı ısı derecelerinde lezzetli yemekler yapılmasına önderlik etmektedirler. Kolay temizlenebilir özellikleri sayesinde bakımı kullanışı daha kolay olmaktadır. Üzerinde her parçasının kolayca sökülüp takılması ve bulaşık makinalarında yıkanabilmesi de artı avantaj ve kolaylık sağlamaktadır.

Çetintaş ankastre ocak ve ürünlerinin çok sayıda modeli ile Türkiye’nin her vilayetinde ulaşılabilirlik ve servis imkanı sağlamaktadır. Çetintaş markası olarak, Çetintaş ankastre davlumbaz, Çetintaş ankastre ocak, Çetintaş ankastre fırın ve Çetintaş ankastre mikrodalga fırın gibi çeşit yelpazesine de sahiptir. Hepsinin tek tek satışı olduğu gibi set olarak da takım şeklinde kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Çetintaş ankastre ocak renklerini isterseniz sizlerle paylaşalım:Beyaz, siyah, inox, bronz, krem, siyah cam, beyaz cam, gri ana renkler olmak üzere beğeniye ve tarza göre üretilmektedir.

Mutfaklara yeni bir hava oluşturmak adına olmazsa olmaz denilecek kadar hayatımıza giren ankastre setler hemen hemen her evin mutfağında gözler önünde yer almaktadır. Unutulmaması gerekir ki yeni mutfak yaptırılırken ilk önce bu ankastre setlerin seçimi yapılarak daha sonra diğer mobilyaları buna göre yaptırılması uyum ve görsellik yönünden mutfağınıza artı sağlayacaktır. Fiyatlar yönünden her bütçeye uygun ankastre ocak, ankastre fırın, ankastre davlumbaz ve ankastre set bulmak mümkündür. Sizlere sadece rengini ve özelliğini seçerek keyifle kullanmanız kalmaktadır.Çetintaş ankastre ürünlerde ücretsiz kurulum ve 2 yıl garanti sistemiyle hizmet almaktasınız. Türkiye’nin her şehrinde kapsamlı bir şekilde hizmet vermektedirler. Tek yapmanız gereken ürünü aldıktan sonra telefonla arayarak kurulumunu istemenizdir. Deneyimli çalışan kadroları ile 48 saat içerisinde kullanmaya başlayıp ilk çayınızı Çetintaş ankastre ocak ta demleye başlayabilirsiniz. İlk yudumdaki keyfinizi ömür boyu sürmeniz dileğiyle mutluluk mutfakta başlar…